Vrátenie tovaru

Výmena a vrátenie tovaru

TIETO PODMIENKY SA VZŤAHUJÚ IBA NA prípade, keď kupujúci JE SPOTREBITEĽOM (PODĽA § 419 Občianskeho zákonníka).

Ako postupovať, keď vám zakúpený tovar nevyhovuje a chcete ho vrátiť v zákonnej 14denné lehote?

Pri nákupe cez internetový obchod máte podľa občianskeho zákonníka ako spotrebiteľ právo od kúpnej zmluvy odstúpiť do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky. Pre odstúpenie od zmluvy možno využiť tento formulár. Formulár na odstúpenie od zmluvy

Uvedené znamená, že tovar môžete vrátiť alebo za nižšie uvedených podmienok môžete požadovať jeho výmenu. V ideálnom prípade nám posielajte tovaru na vrátenie v pôvodnom obale. Právo odstúpiť od zmluvy však nie je dané v prípadoch podľa § 1837 Občianskeho zákonníka, tzn. najmä v prípadoch, ak ide o dodávku tovaru, ktorý bol upravený podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu, alebo o dodávku tovaru v uzavretom obale, ktoré spotrebiteľ z obalu vyňal a z hygienických dôvodov ho nie je možné vrátiť.

Ak bude tovar použitý alebo poškodený, zodpovedá kupujúci predávajúcemu za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než je nutné s ním nakladať s ohľadom na jeho povahu a vlastnosť.

Právo vrátiť alebo vymeniť tovar do 14 dní od prevzatia tovaru máte len pri nákupe cez internetový obchod, neplatí to pre nákup v našej kamennej predajni.

 

VRÁTENIE TOVARU
Ak vám tovar nevyhovuje a nechcete ich vymeniť za iné, pošlite nám ho späť. Vrátený tovar dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Priložte kópiu dokladu o nákupe (faktúru) a priamo na ňu prosím pripíšte číslo vášho účtu.

Peniaze za tovar vám zašleme na váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od doručenia tovaru na našu adresu. Náklady spojené s vrátením tovaru však neproplácíme.

Ak došlo k zníženiu hodnoty vráteného tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než je nutné s ním nakladať s ohľadom na jeho povahu a vlastnosti, započítame toto zníženie hodnoty vráteného tovaru na cenu tohto tovaru.

Krmiva Hoveller

granule
musli
bez obilnin
bez ovsa
objemové
krmivo
vitamíny
a minerály
byliny
pamlsky
krmné
složky
Načítám, prosím vydržte...